Онлайн результати футбольних матчів вчора
Багато футбольних прихильників намагаються бути на висоті з подіями у світі футболу, але не завжди мають можливість скористатися платними спортивними каналами. Вони, як і кожен інший, прагнуть отримувати свіжу та актуальну інформацію про події у світі футболу прямо онлайн. На жаль, безкоштовне спортивне телебачення не завжди задовольняє їхні потреби, оскільки обмеженість списку трансляцій про спорт відчутна, і часто можна помітити відчутний перевес у користуванні різноманітними серіалами, мультфільмами та детективами. Наш сучасний та актуальний розділ пропонує ефективний вихід з цієї ситуації.
Розділ "Футбол вчора" - це не лише зручний, але й швидкий спосіб отримання інформації про минулі поєдинки, їхній рахунок, рішення суддів (жовті та червоні картки, фоли, призначені штрафні та пенальті та інше), а також про турнірне положення команд у різних першостях, змаганнях та чемпіонатах з футболу. Інформація охоплює всі події, що відбувалися вчора, трансляції у режимі онлайн проводилися з різних куточків планети і базувалися лише на достовірних джерелах.
Футбол (від англ. football) — командний вид спорту, в який грають дві команди по одинадцять гравців зі сферичним м'ячем. Близько 250 мільйонів чоловіків і жінок із більш ніж 200 країн грають у футбол, що робить його найпопулярнішим у світі видом спорту. Футбол — олімпійський вид спорту.
У футбол грають на прямокутному полі з воротами на кожному кінці. Мета гри полягає в тому, щоб забити м'яч у ворота протилежної команди. Гравцям не дозволено торкатися м'яча руками, поки він перебуває в грі, якщо вони не воротарі (і тільки тоді, коли він перебуває в їхньому штрафному майданчику), або під час укидання м'яча. Інші гравці здебільшого використовують свої ноги, щоб завдати вдару або передати м'яч, але можуть також використовувати голову і тулуб. Команда, яка забиває більше голів до кінця матчу — виграє його. Якщо жодна команда не забила м'яч, або рахунок однаковий, то оголошується нічия, або гра переходить у додатковий час, або пенальті, залежно від формату змагань.
Закони гри спочатку були кодифіковані футбольною асоціацією Англії 1863 року, а згодом поширилися всією планетою. На всесвітньому рівні футболом керує Міжнародною федерацією футболу асоціації (FIFA; фр. Fédération Internationale de Football Association), яка організовує Кубок світу для чоловіків і жінок щочотири роки.
Футбол Вчера
Украина - Премьер-лига | 12 мая | |||
FT | ФК Александрия | 1 - 0 | Днепр-1 | |
FT | Черноморец | 3 - 0 | Металлист 1925 | |
Aband. | Kryvbas | 0 - 1 | Polissya Zhytomyr | |
Англия - Премьер-лига | 12 мая | |||
FT | Манчестер Юнайтед | 0 - 1 | Арсенал | |
Германия - Бундеслига | 12 мая | |||
FT | Дармштадт 98 | 0 - 6 | Хоффенхайм | |
FT | Бавария | 2 - 0 | Вольфсбург | |
FT | Бохум | 0 - 5 | Байер | |
Италия - Серия А | 12 мая | |||
FT | Лацио | 2 - 0 | Эмполи | |
FT | Дженоа | 2 - 1 | Сассуоло | |
FT | Верона | 1 - 2 | Торино | |
FT | Ювентус | 1 - 1 | Салернитана | |
FT | Аталанта | 2 - 1 | Рома | |
Германия - Региональная Nord | 12 мая | |||
FT | Гамбург II | 0 - 1 | Фленсбург 08 | |
FT | Айнтрахт Нордерштедт | 0 - 2 | Меппен | |
FT | Тевтония Оттензен | 0 - 2 | Хавелсе | |
FT | Бремер | 0 - 0 | Blau-Weiss Lohne | |
FT | Хольштейн Киель II | 1 - 0 | 1. FC Phonix Lubeck | |
Германия - Региональная Nordost | 12 мая | |||
FT | Берлинер АК 07 | 0 - 5 | Локомотив Лейпциг | |
FT | Хеми Лейпциг | 1 - 1 | БФК Динамо | |
FT | Энерги | 3 - 3 | FSV Luckenwalde | |
FT | FC Eilenburg | 3 - 2 | Кемницер | |
FT | Цвиккау | 0 - 1 | Бабельсберг 03 | |
FT | Ганза Росток II | 1 - 3 | Герта II | |
FT | Эрфурт | 1 - 4 | ФК Виктория 1889 Берлин | |
FT | Альтглиникке | 5 - 2 | Greifswalder FC | |
FT | Мойзельвиц | 2 - 3 | Carl Zeiss Jena | |
Франция - Лига 1 | 12 мая | |||
FT | Клермон | 0 - 1 | Лион | |
FT | Марсель | 3 - 1 | Лорьян | |
FT | Монпелье | 0 - 2 | Монако | |
FT | Нант | 1 - 2 | Лилль | |
FT | Пари Сен-Жермен | 1 - 3 | Тулуза | |
FT | Ренн | 1 - 1 | Ланс | |
FT | Страсбур | 2 - 1 | Мец | |
Италия - Кампионато Примавера 1 | 12 мая | |||
FT | Милан U19 | 2 - 1 | Фрозиноне U19 | |
FT | Ювентус U19 | 1 - 1 | Monza U19 | |
FT | Лечче U19 | 1 - 1 | Roma U19 | |
FT | Болонья U19 | 2 - 1 | Торино U19 | |
FT | Сассуоло U19 | 3 - 1 | Фиорентина U19 | |
Украина - Лига U19 | 12 мая | |||
FT | Kolos Kovalivka U19 | 5 - 0 | Cherkasy U19 | |
FT | FC Zorya Lugansk U19 | 2 - 0 | Veres Rivne U19 | |
Франция - Национальный чемпионат до 19 лет: группа A | 12 мая | |||
FT | Caen U19 | 1 - 3 | Dunkerque U19 | |
FT | FC Chambly Oise Youth | 5 - 1 | Le Havre AC U19 | |
FT | Лилль U19 | 3 - 1 | SC Amiens U19 | |
FT | Montfermeil FC Youth | 0 - 3 | Reims U19 | |
FT | US Quevilly-Rouen Metropole U19 | 2 - 3 | FC Montrouge 92 U19 | |
FT | USM Saran U19 | 1 - 0 | Lens U19 | |
FT | Valenciennes FC U19 | 0 - 3 | Пари Сен-Жермен U19 | |
Франция - Championnat National U19: группа D | 12 мая | |||
FT | AS Saint-Etienne U19 | 1 - 3 | Rodez Aveyron | |
FT | Bastia SC U19 | 2 - 7 | Монако U19 | |
FT | Газелек Аяччо | 1 - 1 | AC Ajaccio U19 | |
FT | Marignane Gignac FC U19 | 1 - 0 | Безье | |
FT | Монпелье U19 | 3 - 0 | Nice U19 | |
FT | SC Air Bel U19 | 1 - 2 | Marseille U19 | |
FT | Toulouse FC U19 | 7 - 0 | US Colomiers U19 | |
Франция - Championnat National U19: группа B | 12 мая | |||
FT | AS Montferrand U19 | 4 - 0 | Estac Troyes U19 | |
FT | AS Pagny Sur Moselle | 2 - 5 | Bobigny U19 | |
FT | Bourg en Bresse Peronnas 01 U19 | 0 - 1 | Dijon FCO U19 | |
FT | FC Metz U19 | 1 - 1 | Лион U19 | |
FT | FC Sochaux-Montbeliard U19 | 1 - 0 | Clermont Foot Youth | |
FT | Paris FC U19 | 2 - 1 | Auxerre AJ U19 | |
FT | RC Strasbourg Alsace U19 | 3 - 2 | US Orleans U19 | |
Франция - Championnat National U19: группа C | 12 мая | |||
FT | Bordeaux U19 | 3 - 1 | Angers U19 | |
FT | FC Lorient U19 | 3 - 1 | Конкарно U19 | |
FT | LB Chateauroux U19 | 1 - 2 | Nantes U19 | |
FT | Merignac Sa Youth | 2 - 2 | FC Trelissac U19 | |
FT | US Avranches MSM | 2 - 2 | Brest U19 | |
FT | Верту Усса | 1 - 1 | Ренн U19 | |
England - Championship: Play-offs | 12 мая | |||
FT | Норвич Сити | 0 - 0 | Лидс Юнайтед | |
FT | Вест Бромвич Альбион | 0 - 0 | Саутгемптон | |
England - Premier League 2: Play-off | 12 мая | |||
AP | Тоттенхэм Хотспур U21 | 3 - 3 5 - 4 | Ливерпуль U21 | |
England - Premier League U18 | 12 мая | |||
FT | Nottingham Forest U18 | 3 - 2 | Эвертон U18 | |
England - Women's FA Cup | 12 мая | |||
FT | Manchester United Women | 4 - 0 | Tottenham Hotspur Women | |
France - Women's Division 1: Play-Offs | 12 мая | |||
FT | Lyon Women | 6 - 0 | Reims Women | |
Germany - 2. Bundesliga | 12 мая | |||
FT | Айнтрахт Брауншвейг | 1 - 0 | Wehen Wiesbaden | |
FT | Карлсруэ | 1 - 2 | Ганновер 96 | |
FT | Санкт-Паули | 3 - 1 | Оснабрюк | |
Germany - 3. Liga | 12 мая | |||
FT | Дуйсбург | 2 - 2 | Эрцгебирге | |
FT | Ферль | 2 - 0 | Preussen Muenster | |
FT | Саарбрюккен | 2 - 1 | Фрайбург II | |
Germany - Junioren-Bundesliga: West | 12 мая | |||
FT | Schalke 04 U19 | 3 - 2 | Fortuna Dusseldorf U19 | |
Germany - Oberliga: Baden-Wurttemberg | 12 мая | |||
FT | FC Holzhausen | 1 - 1 | FC Denzlingen | |
FT | FC Normannia Gmuend | 3 - 2 | FSV 08 Bissingen | |
FT | FV Ravensburg | 2 - 1 | VfR Mannheim | |
FT | Goeppinger SV | 2 - 1 | Ройтлинген | |
FT | Noettingen | 2 - 1 | Sonnenhof Grossaspach | |
FT | Offenburger FV | 0 - 5 | 1. CfR Pforzheim | |
FT | TSG Backnang | 1 - 1 | ATSV Mutschelbach | |
FT | FC 08 Villingen | 5 - 0 | FSV Hollenbach | |
FT | TSV Essingen | 0 - 2 | SV Oberachern | |
Germany - Oberliga: Bayern South | 12 мая | |||
FT | Tuerkspor Augsburg | 1 - 3 | Хеймстетен | |
Germany - Oberliga: Hamburg | 12 мая | |||
FT | HEBC Hamburg | 3 - 3 | Victoria Hamburg | |
FT | Уленхорстер Палома | 0 - 2 | TuS Dassendorf | |
FT | SV Halstenbek-Rellingen | 1 - 2 | Альтонаер ФК 93 | |
FT | Union Tornesch | 4 - 3 | FC Alsterbrueder | |
Germany - Oberliga: Hessen | 12 мая | |||
FT | FC 1931 Eddersheim | 2 - 1 | Huenfelder SV | |
FT | RW Walldorf | 1 - 0 | Eintracht Stadtallendorf | |
Germany - Oberliga: Mittelrhein | 12 мая | |||
Canc. | ФК Хеннеф 05 | ? - ? | Glesch-Paffendorf | |
FT | Germania Teveren | 0 - 4 | Бергиш Гладбах | |
FT | SpVg Porz 1919 | 0 - 2 | Вихтталь | |
FT | FC Huerth | 1 - 0 | Siegburger SV 04 | |
FT | Union Schafhausen | 2 - 3 | Eintracht Hohkeppel | |
FT | Fortuna Cologne II | 1 - 1 | Bonn-Endenich 08 | |
FT | Koenigsdorf | 2 - 2 | SpVg Frechen 20 | |
Germany - Oberliga: Niederrhein | 12 мая | |||
FT | Adler Union Frintrop | 3 - 3 | ТВД Вельберт | |
FT | Ratinger SV | 0 - 1 | Юрдинген | |
FT | SpVg Schonnebeck | 0 - 3 | Хомберг | |
Canc. | SV Sonsbeck | ? - ? | SV Straelen | |
FT | Эссен | 2 - 3 | DJK Teutonia St. Toenis | |
FT | TSV Meerbusch | 0 - 1 | FC Kleve | |
FT | Muelheimer FC 97 | 4 - 3 | SF Hamborn 07 | |
Germany - Oberliga: Niedersachsen | 12 мая | |||
FT | BW Bornreihe | 2 - 2 | Heeslinger SC | |
FT | FC Germania Egestorf-Langreder | 1 - 1 | Rotenburger SV | |
FT | SSV Vorsfelde | 3 - 0 | STK Eilvese | |
FT | TuS Bersenbrueck | 2 - 1 | Kickers Emden | |
FT | VfV Hildesheim | 2 - 0 | Ольденбург | |
Germany - Oberliga: NOFV-Nord | 12 мая | |||
FT | TuS Makkabi Berlin | 1 - 0 | Тасмания Берлин | |
FT | Нойштрелица | 2 - 1 | SG Dynamo Schwerin | |
Canc. | CFC Hertha 06 | ? - ? | FSV Union Fuerstenwalde | |
FT | Eintracht Mahlsdorf | 1 - 0 | FC Anker Wismar | |
FT | Sparta Lichtenberg | 1 - 5 | Целендорф | |
FT | Штаакен | 1 - 2 | ФК Оптик Ратенов | |
Germany - Oberliga: NOFV-Sud | 12 мая | |||
FT | Einheit Wernigerode | 3 - 1 | Будисса Баутцен | |
FT | FC Grimma | 2 - 1 | Айнхайт Рудольштадт | |
Germany - Oberliga: Rheinland-Pfalz/Saar | 12 мая | |||
FT | Cosmos Koblenz | 2 - 0 | FC Bitburg | |
FT | SpVgg Quierschied | 2 - 2 | Арминия Людвигсхафен | |
Germany - Oberliga: Schleswig-Holstein | 12 мая | |||
FT | Ноймюнстер | 5 - 0 | Union Neumuenster | |
FT | SV Todesfelde | 5 - 2 | Inter Tuerkspor Kiel | |
FT | Eckernfoerder SV | 2 - 1 | TSB Flensburg | |
Germany - Oberliga: Westfalen | 12 мая | |||
FT | ASC Dortmund | 1 - 0 | FC Gievenbeck | |
FT | FC Bruenninghausen | 0 - 2 | Tuerkspor Dortmund | |
FT | Preussen Munster II | 5 - 1 | SV Schermbeck 2020 | |
FT | Шпортфройнде | 7 - 0 | TuS Boevinghausen | |
FT | Шпортфройнде | 0 - 2 | Вестфалия Рюнерн | |
FT | SpVgg Vreden | 3 - 3 | SG Finnentrop/Bamenohl | |
FT | TSG Sprockhoevel | 0 - 3 | TuS Ennepetal | |
FT | Ваттеншайд | 1 - 0 | Айнтрахт Райне | |
FT | SpVgg Erkenschwick | 0 - 0 | Victoria Clarholz | |
Germany - Women's 2. Bundesliga | 12 мая | |||
FT | Borussia Monchengladbach Women | 1 - 0 | Wolfsburg II Women | |
FT | Carl Zeiss Jena Women | 3 - 0 | Eintracht Frankfurt II Women | |
FT | Meppen Women | 3 - 0 | SV 67 Weinberg Women | |
FT | SC Sand Women | 0 - 0 | FSV Gutersloh Women | |
FT | SG 99 Andernach Women | 2 - 2 | 1. FFC Turbine Potsdam Women | |
FT | Bayern Munich II Women | 1 - 2 | Hamburger SV Women | |
FT | FC Ingolstadt 04 Women | 1 - 4 | Hoffenheim II Women | |
Germany - Women's Bundesliga | 12 мая | |||
FT | Bayern Munich Women | 4 - 0 | 1. FC Nuremberg Women | |
FT | Werder Bremen Women | 0 - 3 | Wolfsburg Women | |
Italy - Serie C: Relegation Play-off | 12 мая | |||
FT | Фьоренцуола | 1 - 3 | Новара | |
FT | Монтерози | 0 - 1 | Потенца | |
FT | Реканатезе | 1 - 0 | Вис Пезаро | |
FT | Виртус Франкавилла | 1 - 1 | Монополи | |
Italy - Serie D: Championship Group 2 | 12 мая | |||
FT | Пьянезе | 0 - 1 | Кампобассо | |
Italy - Serie D: Championship Group 3 | 12 мая | |||
FT | Кавезе 1919 | 1 - 0 | Альтамура | |
Italy - Serie D: Group A Promotion Play-off | 12 мая | |||
FT | Chisola | 2 - 1 | RG Ticino | |
FT | Citta di Varese | 0 - 1 | Вадо | |
Italy - Serie D: Group A Relegation Play-off | 12 мая | |||
FT | Дертона | 3 - 0 | Alba Calcio | |
AET | Кальчо Чери 1955 | 0 - 0 | Pinerolo | |
Italy - Serie D: Group B Promotion Play-off | 12 мая | |||
AET | Пьяченца | 3 - 4 | ASD Varesina | |
FT | Pro Palazzolo | 1 - 3 | Desenzano | |
Italy - Serie D: Group B Relegation Play-off | 12 мая | |||
FT | Легнано | 0 - 5 | Кастеллансезе | |
Italy - Serie D: Group C Promotion Play-off | 12 мая | |||
FT | Dolomiti Bellunesi | 1 - 2 | Камподарсего | |
FT | Treviso | 1 - 2 | Бассано Виртус | |
Italy - Serie D: Group C Relegation Play-off | 12 мая | |||
AET | Брено | 1 - 1 | Кьярлин Музане | |
FT | Лупаренсе | 2 - 0 | Atletico Castegnato | |
Italy - Serie D: Group D Promotion Play-off | 12 мая | |||
FT | Corticella | 2 - 1 | Victor San Marino | |
FT | Равенна | 2 - 1 | Лентиджоне | |
Italy - Serie D: Group E Promotion Play-off | 12 мая | |||
FT | Гаворрано | 1 - 3 | Tau Calcio Altopascio | |
FT | Гроссето | 3 - 2 | US Livorno 1915 | |
Italy - Serie D: Group F Promotion Play-off | 12 мая | |||
AET | Л’Акуила | 2 - 2 | Roma City FC | |
FT | Авеццано | 1 - 2 | Самбенедеттезе | |
Italy - Serie D: Group F Relegation Play-off | 12 мая | |||
FT | Tivoli Calcio | 2 - 3 | United Riccione | |
Italy - Serie D: Group G Promotion Play-off | 12 мая | |||
FT | Romana FC | 5 - 0 | Искья Изолаверде | |
FT | Ночерина | 0 - 1 | Кассино | |
Italy - Serie D: Group G Relegation Play-off | 12 мая | |||
FT | Anzio Calcio 1924 | 4 - 0 | Гладиатор | |
FT | Латте Дольче | 2 - 2 | Нуова Флорида 2005 | |
Italy - Serie D: Group H Promotion Play-off | 12 мая | |||
FT | Нардо | 1 - 0 | Фиделис Андрия | |
FT | Мартина | 3 - 0 | Казарано | |
Italy - Serie D: Group H Relegation Play-off | 12 мая | |||
FT | Angri | 2 - 0 | Галлиполи | |
Italy - Serie D: Group I Promotion Play-off | 12 мая | |||
FT | Siracusa Calcio | 3 - 0 | Ачиреале | |
FT | Вибонезе | 0 - 1 | Реджина | |
Italy - Serie D: Group I Relegation Play-off | 12 мая | |||
FT | San Luca | 0 - 2 | Locri | |
Italy - Women's Serie A: Championship Group | 12 мая | |||
FT | Inter Women | 2 - 4 | Sassuolo Women | |
Italy - Women's Serie A: Relegation Group | 12 мая | |||
FT | FCF Como 2000 Women | 2 - 0 | Pomigliano Women | |
FT | Napoli Women | 1 - 1 | AC Milan Women | |
Spain - LaLiga | 12 мая | |||
FT | Кадис | 1 - 0 | Хетафе | |
FT | Атлетико Мадрид | 1 - 0 | Сельта | |
FT | Валенсия | 0 - 0 | Райо Вальекано | |
FT | Бетис | 3 - 2 | Альмерия | |
Spain - LaLiga 2 | 12 мая | |||
FT | Аморебьета | 2 - 0 | Вильярреал (Б) | |
FT | Реал Овьедо | 1 - 0 | Реал Сарагоса | |
FT | Альбасете | 1 - 0 | Леганес | |
FT | Картахена | 2 - 0 | Тенерифе | |
FT | Эльче | 0 - 3 | Уэска | |
Spain - Liga F | 12 мая | |||
FT | UDCA Tenerife Women | 0 - 1 | Real Sociedad Women | |
FT | Sevilla Women | 2 - 0 | Sporting Club de Huelva Women | |
FT | Madrid CF Women | 6 - 1 | Valencia Women | |
Spain - Primera Division RFEF: Group 1 | 12 мая | |||
FT | Понферрадина | 2 - 1 | Реал Юнион | |
FT | Юнионистас де Саламанка | 1 - 0 | Реал Сосьедад B | |
FT | Леонеса | 0 - 0 | Теруэль | |
FT | Депортиво Ла-Корунья | 1 - 0 | Barca Atletic | |
FT | Осасуна (Б) | 0 - 1 | Сестао | |
Spain - Primera Division RFEF: Group 2 | 12 мая | |||
FT | Алькояно | 3 - 1 | AD Ceuta FC | |
FT | Атлетико Балеарс | 3 - 1 | Linares Deportivo | |
FT | Атлетико Мадрид Б | 0 - 0 | Мелилла | |
FT | Кастельон | 1 - 3 | Ибица | |
FT | Antequera CF | 0 - 2 | Реальная мурсия | |
FT | Сан Фернандо | 1 - 1 | Малага | |
FT | Реал Кастилья | 1 - 0 | Гранада B | |
Spain - Segunda Division RFEF: Promotion Play-off | 12 мая | |||
FT | Хетафе Б | 0 - 0 | Марбелья FC | |
FT | CD Atletico Paso | 0 - 0 | Баракальдо | |
FT | Deportivo Aragon | 2 - 1 | Понтеведра | |
FT | Rayo Cantabria | 2 - 2 | Сан-Себастьян-де-лос-Рейес | |
FT | Betis Deportivo Balompie | 2 - 0 | Европа | |
FT | Utebo | 2 - 2 | Нумансия | |
FT | Сант Андреу | 2 - 0 | Замора | |
Aband. | Льейда | 0 - 1 | Еклано | |
FT | Ориуэла | 1 - 0 | CF Badalona Futur | |
Spain - Segunda Division RFEF: Relegation Play-off | 12 мая | |||
FT | CD Manchego Ciudad Real | 0 - 0 | Real Aviles Industrial | |
FT | SD Formentera | 0 - 1 | Исарра | |
Spain - Tercera RFEF: Group 1 | 12 мая | |||
FT | Alondras CF | 0 - 0 | UD Ourense | |
FT | Рапидо де Боусас | 5 - 1 | SSD Sarriana | |
FT | RC Celta de Vigo C | 0 - 0 | Betanzos CF | |
FT | UD Barbadas | 2 - 0 | CD Estradense | |
FT | UD Paiosaco | 1 - 0 | Polvorin FC | |
FT | УД Сомораз | 4 - 0 | Pontevedra CF B | |
FT | Viveiro CF | 1 - 1 | Ароса | |
Spain - Tercera RFEF: Group 10 | 12 мая | |||
FT | Ayamonte CF | 3 - 0 | AD Cartaya | |
FT | Bollullos CF | 4 - 4 | Puente Genil FC | |
FT | CD Ciudad de Lucena | 3 - 0 | Cabecense | |
13:00 | Херена | ? - ? | AD Ceuta B | |
FT | Coria CF | 0 - 1 | Conil CF | |
FT | Espeleno Atletico | 0 - 0 | Xerez | |
FT | FC Sevilla C | 1 - 0 | Cordoba CF B | |
FT | La Palma CF | 4 - 2 | Utrera | |
FT | Xerez Deportivo FC | 2 - 1 | CD Pozoblanco | |
Spain - Tercera RFEF: Group 11 | 12 мая | |||
FT | CE Alaior | 1 - 1 | SD Portmany | |
FT | Феланич | 5 - 0 | FC Inter Manacor | |
FT | CD Manacor | 0 - 4 | Мальорка (Б) | |
FT | CE Santanyi | 0 - 0 | Побленсе | |
FT | CF Platges de Calvia | 1 - 2 | CD Binisalem | |
FT | CF Soller | 0 - 4 | CD Constancia | |
Spain - Tercera RFEF: Group 12 | 12 мая | |||
FT | CA Victoria | 2 - 1 | San Bartolome CF | |
13:00 | CD Tenerife B | ? - ? | UD Teror | |
13:00 | Lanzarote UD | ? - ? | CD Union Sur Yaiza | |
FT | Лас-Пальмас B | 2 - 0 | CD Herbania | |
FT | Panaderia Pulido | 0 - 1 | Бусанада | |
FT | UD Tenerife Sur Ibarra | 4 - 0 | UD Gran Tarajal | |
Spain - Tercera RFEF: Group 13 | 12 мая | |||
FT | CAP Ciudad de Murcia | 0 - 1 | Montecasillas FC | |
FT | Лорка Депортива | 1 - 1 | Alcantarilla FC | |
FT | Ucam Murcia II | 2 - 0 | CD Bullense | |
FT | UD Caravaca | 1 - 2 | CD Cieza | |
FT | Union Molinense CF | 2 - 0 | Пальмар | |
Spain - Tercera RFEF: Group 14 | 12 мая | |||
FT | Racing CPVO Valverdeno | 6 - 2 | Каламонте | |
FT | Дон Бенито | 9 - 0 | CP Montehermoso | |
FT | CD Diocesano | 3 - 0 | Херес | |
13:15 | CD Azuaga | ? - ? | Кория | |
FT | UD Fuente de Cantos | 3 - 3 | CF Jaraiz | |
FT | CD Castuera Subastacar | 3 - 0 | Olivenza FC | |
FT | Moralo CP | 2 - 0 | Arroyo CP | |
FT | SP Villafranca | 2 - 0 | CF Trujillo | |
Spain - Tercera RFEF: Group 16 | 12 мая | |||
FT | CA Vianes | 0 - 1 | SD Oyonesa | |
FT | CD Alfaro | 3 - 1 | CD Anguiano | |
FT | CD Calahorra B | 2 - 1 | Casalarreina CF | |
FT | CD Tedeon | 2 - 0 | CD Berceo | |
FT | CD Varea | 2 - 1 | Club Deportivo Alberite | |
FT | Клуб Аро Депортиво | 3 - 0 | Арнедо | |
FT | Pena Balmaiso CF | 5 - 4 | Comillas CF | |
FT | Racing Rioja CF | 0 - 3 | UD Logrones B | |
FT | CDFC La Calzada | 2 - 1 | CA River Ebro | |
Spain - Tercera RFEF: Group 17 | 12 мая | |||
FT | AD Almudevar | 3 - 1 | SD Borja | |
FT | CD Fuentes | 0 - 2 | Cuarte CD | |
FT | CDJ Tamarite | 4 - 1 | CF Calamocha | |
FT | Ильека | 0 - 4 | Эхеа | |
FT | Эбро | 1 - 2 | CF Epila | |
FT | SD Huesca B | 2 - 2 | CD Belchite 97 | |
FT | UD Fraga | 1 - 1 | CD Caspe | |
Spain - Tercera RFEF: Group 18 | 12 мая | |||
FT | Atletico Tomelloso | 1 - 3 | Calvo Sotelo Puertollano | |
FT | CD Azuqueca | 1 - 1 | CD Huracan de Balazote | |
FT | CD Quintanar Del Rey | 1 - 0 | Marchamalo CD | |
FT | CD Torrijos | 3 - 0 | AD San Clemente | |
FT | CD Villacanas | 3 - 0 | CD Cazalegas | |
FT | Сокуэльямос | 2 - 1 | CF La Solana | |
FT | Вильярробледо | 1 - 1 | Конкенсе | |
FT | Вильяррубия | 0 - 1 | CD Toledo Sad | |
Spain - Tercera RFEF: Group 2 | 12 мая | |||
FT | Леальтад | 4 - 0 | Luarca CF | |
FT | CD Praviano | 0 - 0 | Aviles Stadium CF | |
FT | Condal Club | 2 - 0 | Колунга | |
FT | SD Lenense | 1 - 1 | Саудаль Депортиво | |
FT | Спортинг Хихон B | 3 - 1 | Real Titanico FC | |
FT | UC Ceares | 2 - 4 | UD Llanera | |
FT | UD Gijon Industrial | 3 - 2 | CD Llanes | |
FT | Urraca CF | 1 - 1 | L Entregu CF | |
Spain - Tercera RFEF: Group 5 | 12 мая | |||
FT | Оспиталет | 2 - 0 | CF Pobla de Mafumet | |
Spain - Tercera RFEF: Group 6 | 12 мая | |||
FT | FC J. Espanol de San Vicente | 0 - 2 | Атлетико Леванте УД | |
FT | CD Acero | 2 - 3 | Силья | |
FT | CD Castellon B | 2 - 0 | Ontinyent | |
FT | CD Roda | 0 - 1 | UD Rayo Ibense | |
FT | CF Gandia | 1 - 2 | CD Utiel | |
Spain - Tercera RFEF: Group 7 | 12 мая | |||
FT | AD Parla | 0 - 1 | Алкала Херанес | |
FT | CD Galapagar | 2 - 4 | Алькоркон (Б) | |
FT | Colonia Moscardo | 1 - 0 | CD Paracuellos Antamira | |
FT | CUC Villalba | 2 - 1 | Real Madrid C | |
FT | FC Villanueva Del Pardillo | 1 - 2 | CDF Tres Cantos | |
FT | Лас Розас | 3 - 1 | CD Mostoles URJC | |
FT | Леганес (Б) | 3 - 1 | AD Torrejon CF | |
FT | Райо Вальекано Б | 2 - 1 | CD Canillas | |
FT | Trival Valderas Alcorcon | 1 - 1 | CF Pozuelo de Alarcon | |
Spain - Tercera RFEF: Group 8 | 12 мая | |||
FT | Атлетико Астрога | 0 - 0 | Бургос Промесас | |
FT | Atletico Tordesillas | 0 - 0 | CDA Palencia | |
FT | CD Becerril | 0 - 1 | Atletico Bembibre | |
FT | CD Cristo Atletico | 2 - 0 | CD Laguna de Duero | |
FT | CD Mirandes B | 1 - 1 | Real Avila CF | |
FT | UD Santa Marta | 1 - 3 | Саламанка | |
Spain - Tercera RFEF: Group 9 | 12 мая | |||
FT | Альмерия Б | 1 - 0 | UD Torre Del Mar | |
FT | Arenas Armilla CD | 1 - 1 | CD Huetor Vega | |
FT | Atletico Malagueno | 0 - 0 | CD Huetor Tajar | |
FT | CD El Ejido 2012 | 1 - 2 | Реал Хаэн | |
FT | Club Polideportivo Almeria | 1 - 2 | Atletico Mancha Real | |
FT | Juventud Torremolinos CF | 1 - 0 | FC Malaga City | |
FT | UD Maracena | 1 - 1 | Торреперохиль | |
FT | UD Ciudad de Torredonjimeno | 10 - 0 | Atletico Melilla CF | |
Ukraine - 1st Division: Relegation Group | 12 мая | |||
FT | Нива Тернополь | 4 - 0 | Металлург Запорожье | |
FT | Буковина Черновцы | 0 - 1 | ФК Кремень Кременчуг |
Обновлено:13/05/2024 в 06:24:06
Created/Updated: 14.02.2024