Онлайн результати футбольних матчів вчора/сьогодні/завтра
Багато вболівальників не користуються платними спортивними каналами, але, як і всі, хочуть отримувати актуальну інформацію про футбол онлайн. Безкоштовне спортивне телебачення не надає якісний спортивний сервіс, оскільки список трансляцій про спорт на них обмежений, і навіть спостерігається виразний перевес у бік різних серіалів, мультфільмів та детективів. Наш сучасний та актуальний розділ допоможе вирішити цю проблему.
Розділ "Футбол сьогодні" - це максимально зручний та швидкий спосіб отримання інформації про проводящіся в даний момент поєдинки, про їх поточний рахунок, рішення судді (жовті та червоні картки, фоли, призначені штрафні та пенальті та ін.), турнірне положення команд у різних першостях, змаганнях та чемпіонатах з футболу. Інформація охоплює всі події, що відбуваються сьогодні, трансляції у режимі онлайн ведуться з різних точок планети та базуються лише на перевірених даних. У заголовку вказано час їх початку та їх статус.
Результаты | Футбол Вчера | Футбол Сегодня | Футбол Завтра |
ФУТБОЛ УКРАНЫ | Лига Чемпионов | Лига Европы | Мировые Кубки |
Результати футбольних матчів
Украина - Премьер-лига | 01 мая | |||
FT | Черноморец | 1 - 4 | Шахтер Донецк | |
FT | Динамо Киев | 3 - 0 | Верес Ровно | |
Англия - Премьер-лига | 02 мая | |||
FT | Челси | 2 - 0 | Тоттенхэм Хотспур | |
Англия - Премьер-лига | 03 мая | |||
22:00 | Лутон Таун | ? - ? | Эвертон | |
Германия - Бундеслига | 03 мая | |||
21:30 | Хоффенхайм | ? - ? | РБ Лейпциг | |
20:30 | Рёдингхаузен | ? - ? | FC Guetersloh | |
Италия - Серия А | 03 мая | |||
21:45 | Торино | ? - ? | Болонья | |
Германия - Региональная Bayern | 03 мая | |||
19:30 | Тюркгючу Мюнхен | ? - ? | Шалдинг-Хейнинг | |
20:00 | Бухбах | ? - ? | Бавария II | |
20:00 | Виктория Ашаффенбург | ? - ? | ФК Иллетизен | |
Германия - Региональная Nord | 01 мая | |||
FT | Eimsbutteler TV | 0 - 4 | Blau-Weiss Lohne | |
FT | Хавелсе | 1 - 1 | Бремер | |
Германия - Региональная Nord | 03 мая | |||
20:00 | Меппен | ? - ? | Гамбург II | |
Германия - Региональная Nordost | 03 мая | |||
20:00 | Бабельсберг 03 | ? - ? | Берлинер АК 07 | |
20:00 | FC Eilenburg | ? - ? | Мойзельвиц | |
20:00 | Герта II | ? - ? | Эрфурт | |
Италия - Серия Б | 01 мая | |||
FT | Кремонезе | 2 - 1 | Пиза | |
FT | Асколи | 0 - 1 | Косенза | |
FT | Катанзаро | 3 - 2 | Венеция | |
FT | Комо | 2 - 1 | Читтаделла | |
FT | Специя | 1 - 0 | Палермо | |
FT | Судтироль | 4 - 3 | Тернана | |
FT | AC Reggiana | 1 - 0 | Модена | |
FT | Бари | 1 - 1 | Парма | |
FT | Фералписало | 2 - 2 | Брешия | |
FT | Лекко | 0 - 1 | Сампдория | |
Франция - Лига 1 | 03 мая | |||
20:00 | Тулуза | ? - ? | Монпелье | |
22:00 | Ланс | ? - ? | Лорьян | |
Франция - Лига 2 | 03 мая | |||
21:00 | Анже | ? - ? | По | |
21:00 | Бордо | ? - ? | Аяччо | |
21:00 | Кан | ? - ? | Лаваль | |
21:00 | Гренобль | ? - ? | Конкарно | |
21:00 | Кевийи | ? - ? | Дюнкерк | |
21:00 | Родез | ? - ? | FC Annecy | |
21:00 | СК Бастия | ? - ? | Амьен | |
21:00 | Труа | ? - ? | Валансьен | |
Англия - Кубок Премьер-лиги | 02 мая | |||
FT | Тоттенхэм Хотспур U21 | 4 - 3 | Nottingham Forest U21 | |
Англия - ФА Женская суперлига | 01 мая | |||
FT | Liverpool Women | 4 - 3 | Chelsea Women | |
Италия - Кампионато Примавера 1 | 01 мая | |||
FT | Болонья U19 | 2 - 1 | Милан U19 | |
Лига Европы - Полуфиналы | 02 мая | |||
FT | Марсель | 1 - 1 | Аталанта | |
FT | Рома | 0 - 2 | Байер | |
Лига Чемпионов - Полуфиналы | 01 мая | |||
FT | Боруссия Дортмунд | 1 - 0 | Пари Сен-Жермен | |
Украина - Лига U19 | 03 мая | |||
12:00 | Veres Rivne U19 | ? - ? | ФК Минай U19 | |
14:00 | Obolon Kyiv U19 | ? - ? | Cherkasy U19 | |
14:00 | Oleksandriya U19 | ? - ? | Rukh Lviv U19 | |
15:05 | FC Metalist 1925 Kharkiv U19 | ? - ? | FC Vorskla Poltava U19 | |
England - Isthmian League Premier Division: Play-Off | 01 мая | |||
AP | Чатем Таун | 1 - 1 4 - 3 | Хоршем | |
FT | Энфилд Таун | 1 - 0 | Уингейт энд Финчли | |
England - League 1: Play-offs | 03 мая | |||
21:30 | Барнсли | ? - ? | Болтон Уондерерс | |
England - Premier League 2: Play-off | 03 мая | |||
21:00 | Арсенал U21 | ? - ? | Манчестер Юнайтед U21 | |
21:00 | Челси U21 | ? - ? | Брайтон U21 | |
21:00 | West Ham United U21 | ? - ? | Blackburn Rovers U21 | |
England - Premier League U18 | 01 мая | |||
FT | Leicester City U18 | 1 - 5 | Фулхэм U18 | |
FT | Рединг U18 | 3 - 2 | Астон Вилла U18 | |
FT | Leeds United U18 | 1 - 2 | Wolves U18 | |
England - Professional Development League | 03 мая | |||
13:00 | Barnsley U21 | ? - ? | Hull City U21 | |
15:00 | Bournemouth U21 | ? - ? | Fleetwood Town U21 | |
15:00 | Coventry City U21 | ? - ? | Sheffield United U21 | |
15:00 | Ipswich Town U21 | ? - ? | Sheffield Wednesday U21 | |
16:00 | Millwall U21 | ? - ? | Wigan Athletic U21 | |
16:00 | Watford U21 | ? - ? | Burnley U21 | |
21:00 | Colchester United U21 | ? - ? | Charlton Athletic U21 | |
England - Southern League Premier: Central: Play-off | 01 мая | |||
AET | Лимингтон | 1 - 0 | Реддитч Юнайтед | |
FT | Телфорд | 2 - 0 | Микловер Спорт | |
England - Southern League Premier: South: Play-off | 01 мая | |||
AET | Тоттон | 2 - 1 | Bracknell Town | |
FT | Салисбери Сити | 2 - 1 | Госпорт Боро | |
France - Championnat National | 03 мая | |||
20:00 | Шатору | ? - ? | Вильфранш Божоле | |
20:30 | Авранш | ? - ? | Нанси | |
20:30 | Эпиналь | ? - ? | Орлеан | |
20:30 | GOAL FC | ? - ? | Ним | |
20:30 | Ле-Ман | ? - ? | Шоле | |
20:30 | Ред Стар 93 | ? - ? | Версаль | |
20:30 | Сошо | ? - ? | Дижон | |
22:00 | Мартик | ? - ? | Marignane/Gignac FC | |
Germany - 2. Bundesliga | 03 мая | |||
19:30 | Фортуна Дюссельдорф | ? - ? | 1. FC Nuremberg | |
19:30 | Гамбург | ? - ? | Санкт-Паули | |
Germany - 3. Liga | 03 мая | |||
20:00 | VfB Lubeck | ? - ? | Дуйсбург | |
Germany - Junioren-Bundesliga: North/Northeast | 03 мая | |||
18:00 | Meppen U19 | ? - ? | РБ Лейпциг U19 | |
Germany - Junioren-Bundesliga: South/Southwest | 03 мая | |||
19:30 | 1. FC Nuremberg U19 | ? - ? | 1. FC Heidenheim U19 | |
Germany - Junioren-Bundesliga: West | 01 мая | |||
FT | Borussia Monchengladbach U19 | 3 - 0 | MSV Duisburg U19 | |
Germany - Oberliga: Baden-Wurttemberg | 03 мая | |||
20:00 | Noettingen | ? - ? | FC Denzlingen | |
Germany - Oberliga: Bayern North | 01 мая | |||
FT | FV 04 Wurzburg | 6 - 1 | Feucht | |
FT | Ингольштадт II | 1 - 1 | TSV Abtswind | |
FT | Jahn Regensburg II | 2 - 0 | SpVgg Bayern Hof | |
FT | SpVgg Hankofen-Hailing | 2 - 1 | SV Fortuna Regensberg | |
FT | TSV Kornburg | 1 - 0 | ASV Neumarkt | |
FT | Айхштет | 3 - 1 | FC Coburg | |
FT | ASV Cham | 6 - 0 | Донауштауф | |
Germany - Oberliga: Bayern North | 03 мая | |||
20:00 | DJK Ammerthal | ? - ? | SC Eltersdorf | |
20:00 | Feucht | ? - ? | Neudrossenfeld | |
Germany - Oberliga: Bayern South | 01 мая | |||
FT | Kirchheimer SC | 0 - 2 | TSV Rain/Lech | |
FT | FC Pipinsried | 3 - 3 | FC Sonthofen | |
Germany - Oberliga: Bayern South | 03 мая | |||
20:00 | SV Erlbach | ? - ? | 1860 Munich II | |
Germany - Oberliga: Bremen | 01 мая | |||
FT | Blumenthaler SV | 7 - 1 | Vatan Sport Bremen | |
Germany - Oberliga: Bremen | 02 мая | |||
FT | Вердер II | 4 - 3 | SV Hemelingen | |
Germany - Oberliga: Bremen | 03 мая | |||
19:45 | OSC Bremerhaven | ? - ? | SG Aumund-Vegesack | |
20:30 | Обернойланд | ? - ? | БТС Нойштадт | |
Germany - Oberliga: Niederrhein | 01 мая | |||
FT | Ratinger SV | 3 - 1 | FC Buederich | |
FT | SV Sonsbeck | 7 - 1 | ТВД Вельберт | |
FT | TSV Meerbusch | 5 - 4 | DJK Teutonia St. Toenis | |
FT | Union Nettetal | 0 - 0 | FC Kleve | |
FT | Muelheimer FC 97 | 2 - 4 | Хомберг | |
Canc. | VfB Hilden | ? - ? | SV Straelen | |
Germany - Oberliga: Niedersachsen | 01 мая | |||
FT | VfV Hildesheim | 0 - 4 | SSV Vorsfelde | |
FT | Kickers Emden | 5 - 1 | BW Bornreihe | |
Germany - Oberliga: NOFV-Nord | 03 мая | |||
20:30 | Тасмания Берлин | ? - ? | Нойштрелица | |
Germany - Oberliga: NOFV-Sud | 03 мая | |||
19:00 | VfL Halle 96 | ? - ? | Union Sandersdorf | |
20:00 | Ауэрбах | ? - ? | SV 09 Arnstadt | |
Germany - Oberliga: Rheinland-Pfalz/Saar | 01 мая | |||
FT | Алемания Валдальгесхейм | 4 - 1 | FC Bitburg | |
FT | Cosmos Koblenz | 2 - 2 | FV Diefflen | |
FT | Айнтрахт Триер | 4 - 0 | FC Karbach | |
FT | FV Engers | 3 - 0 | Пфеддерсхайм | |
FT | Ворматия Вормс | 2 - 1 | FV Dudenhofen | |
FT | SV Morlautern | 0 - 3 | SV Gonsenheim | |
FT | TuS Mechtersheim | 3 - 1 | VfR Baumholder | |
FT | Кайзерслаутерн II | 1 - 0 | Пирмазенс | |
Germany - Oberliga: Schleswig-Holstein | 01 мая | |||
FT | Nordmark Satrup | 3 - 1 | SV Preussen 09 Reinfeld | |
Germany - Oberliga: Westfalen | 03 мая | |||
19:30 | FC Gievenbeck | ? - ? | SpVgg Vreden | |
20:00 | Шпортфройнде | ? - ? | Preussen Munster II | |
Germany - Women's Bundesliga | 03 мая | |||
19:30 | Wolfsburg Women | ? - ? | FC Cologne Women | |
Italy - Women's Serie A: Championship Group | 01 мая | |||
FT | Inter Women | 2 - 2 | Fiorentina Women | |
FT | Sassuolo Women | 5 - 6 | Roma Women | |
Italy - Women's Serie A: Relegation Group | 01 мая | |||
FT | Pomigliano Women | 2 - 2 | AC Milan Women | |
FT | FCF Como 2000 Women | 3 - 1 | Sampdoria Women | |
Spain - LaLiga | 03 мая | |||
22:00 | Хетафе | ? - ? | Athletic Club | |
Spain - LaLiga 2 | 03 мая | |||
21:30 | Вильярреал (Б) | ? - ? | Леванте | |
Spain - Liga F | 01 мая | |||
FT | Barcelona Women | 8 - 0 | Madrid CF Women | |
Spain - Tercera RFEF: Group 1 | 01 мая | |||
FT | Atletico Arteixo | 0 - 2 | SSD Sarriana | |
FT | CSD Arzua | 1 - 2 | Polvorin FC | |
FT | RC Celta de Vigo C | 0 - 2 | CD Estradense | |
FT | Alondras CF | 1 - 2 | Bergantinos CF | |
FT | Рапидо де Боусас | 2 - 0 | Силва | |
FT | UD Barbadas | 0 - 0 | UD Paiosaco | |
FT | UD Ourense | 4 - 0 | Pontevedra CF B | |
FT | УД Сомораз | 0 - 1 | Ароса | |
FT | Viveiro CF | 0 - 1 | Betanzos CF | |
Spain - Tercera RFEF: Group 10 | 01 мая | |||
FT | Ayamonte CF | 0 - 1 | AD Ceuta B | |
FT | Херена | 1 - 0 | Cordoba CF B | |
FT | Coria CF | 2 - 0 | Cabecense | |
FT | La Palma CF | 1 - 2 | AD Cartaya | |
FT | Puente Genil FC | 3 - 3 | CD Pozoblanco | |
FT | CD Ciudad de Lucena | 0 - 0 | Xerez | |
FT | Espeleno Atletico | 2 - 0 | FC Sevilla C | |
FT | Xerez Deportivo FC | 1 - 0 | Conil CF | |
FT | Bollullos CF | 1 - 3 | Utrera | |
Spain - Tercera RFEF: Group 11 | 01 мая | |||
FT | CD Llosetense | 1 - 0 | FC Inter Manacor | |
FT | CE Alaior | 0 - 3 | Побленсе | |
FT | CD Manacor | 1 - 0 | CD Constancia | |
FT | CE Santanyi | 5 - 1 | UD Collerense | |
FT | CF Platges de Calvia | 2 - 3 | CE Mercadal | |
FT | CF Soller | 3 - 3 | UD Arenal | |
FT | Феланич | 0 - 3 | CD Ibiza Islas Pitiusas | |
FT | UD Alcudia | 0 - 0 | CD Binisalem | |
FT | SD Portmany | 1 - 0 | Мальорка (Б) | |
Spain - Tercera RFEF: Group 12 | 01 мая | |||
FT | Arucas CF | 4 - 0 | CD La Cuadra | |
FT | CA Victoria | 1 - 3 | UD Teror | |
FT | CD Tenerife B | 3 - 0 | UD Tamaraceite | |
FT | Lanzarote UD | 2 - 0 | CD Herbania | |
FT | Лас-Пальмас B | 3 - 0 | С.Д. Марино | |
FT | Panaderia Pulido | 2 - 0 | CD Santa Ursula | |
FT | San Bartolome CF | 2 - 0 | UD Gran Tarajal | |
FT | UD Tenerife Sur Ibarra | 0 - 4 | CD Union Sur Yaiza | |
FT | UD Villa Santa Brigida | 2 - 0 | Бусанада | |
Spain - Tercera RFEF: Group 13 | 01 мая | |||
FT | Ucam Murcia II | 0 - 1 | CD Cieza | |
FT | UD Caravaca | 8 - 0 | Montecasillas FC | |
FT | Union Molinense CF | 2 - 4 | CA Pulpileno | |
FT | CD Plus Ultra | 1 - 2 | CD Bullense | |
FT | Лорка Депортива | 4 - 0 | Пальмар | |
FT | Balsicas Atletico | 0 - 2 | Реал Мурсия (Б) | |
FT | CAP Ciudad de Murcia | 3 - 1 | Racing Murcia | |
FT | CD Algar | 0 - 2 | Alcantarilla FC | |
FT | Muleno CF | 1 - 0 | Депортива Минейра | |
Spain - Tercera RFEF: Group 15 | 01 мая | |||
FT | CD Cortes Navarre | 4 - 0 | CD Beti Onak | |
FT | Beti Kozkor KE | 0 - 2 | Pena Sport | |
FT | CA Cirbonero | 4 - 1 | CD Alesves | |
FT | Ардой | 0 - 3 | CD Subiza | |
FT | FC Bidezarra | 0 - 0 | Памплона | |
FT | UDC Txantrea Kke | 0 - 1 | Club Deportivo Huarte | |
FT | CD Cantolagua | 0 - 2 | UCD Burlades | |
FT | CD Lerines | 2 - 2 | CD Avance Ezcabarte | |
FT | SD Lagunak | 1 - 0 | CD Oberena | |
Spain - Tercera RFEF: Group 16 | 01 мая | |||
FT | CD Varea | 0 - 0 | SD Oyonesa | |
FT | CD Anguiano | 3 - 1 | Арнедо | |
FT | CD Calahorra B | 6 - 1 | CDFC La Calzada | |
FT | Racing Rioja CF | 0 - 4 | Comillas CF | |
FT | Pena Balmaiso CF | 3 - 4 | Casalarreina CF | |
FT | CA Vianes | 0 - 0 | CD Berceo | |
FT | CD Alfaro | 9 - 0 | Club Deportivo Alberite | |
FT | CD Tedeon | 0 - 1 | CA River Ebro | |
FT | Клуб Аро Депортиво | 0 - 1 | UD Logrones B | |
Spain - Tercera RFEF: Group 17 | 01 мая | |||
FT | Эхеа | 1 - 0 | CD Carinena | |
FT | CD Fuentes | 2 - 0 | SD Borja | |
FT | Ильека | 0 - 0 | Cuarte CD | |
FT | Эбро | 0 - 0 | CD Belchite 97 | |
FT | CD Utrillas | 2 - 0 | CD Binefar | |
FT | CDJ Tamarite | 1 - 2 | CD Caspe | |
FT | CF Atletico de Monzon | 0 - 2 | CF Calamocha | |
FT | UD Fraga | 1 - 2 | SD Huesca B | |
FT | AD Almudevar | 1 - 2 | CF Epila | |
Spain - Tercera RFEF: Group 18 | 01 мая | |||
FT | Atletico Tomelloso | 0 - 2 | Albacete Balompie B | |
FT | CD Azuqueca | 0 - 2 | CD Toledo Sad | |
FT | CD Torrijos | 0 - 3 | Marchamalo CD | |
FT | Сокуэльямос | 5 - 1 | AD San Clemente | |
FT | CD Tarancon | 1 - 1 | CD Huracan de Balazote | |
FT | CF La Solana | 1 - 0 | Calvo Sotelo Puertollano | |
FT | Вильярробледо | 0 - 0 | CD Cazalegas | |
FT | Вильяррубия | 2 - 2 | CD Villacanas | |
FT | CD Quintanar Del Rey | 1 - 1 | Конкенсе | |
Spain - Tercera RFEF: Group 2 | 01 мая | |||
FT | Condal Club | 2 - 0 | Barcia CF | |
FT | Леальтад | 0 - 1 | UD Llanera | |
FT | Спортинг Хихон B | 0 - 0 | L Entregu CF | |
FT | SD Lenense | 3 - 0 | Luarca CF | |
FT | Колунга | 1 - 2 | Real Titanico FC | |
FT | CD Praviano | 1 - 1 | UC Ceares | |
FT | Urraca CF | 1 - 1 | CD Llanes | |
FT | CD Tuilla | 2 - 1 | Саудаль Депортиво | |
FT | UD Gijon Industrial | 1 - 2 | Aviles Stadium CF | |
Spain - Tercera RFEF: Group 3 | 01 мая | |||
FT | Velarde CF | 0 - 2 | AD Siete Villas | |
FT | Castro FC | 1 - 0 | CD Colindres | |
FT | CD Bezana | 0 - 3 | CD Laredo | |
FT | CD Guarnizo | 0 - 1 | CF Vimenor | |
FT | SD Atletico Albericia | 1 - 0 | CD Elemental Atletico Mineros | |
FT | Тропесон | 2 - 0 | SD Solares Medio Cudeyo | |
FT | UC Cartes | 0 - 1 | UM Escobedo | |
FT | Самано | 1 - 1 | SD Torina | |
FT | CD Naval | 0 - 1 | CD Revilla | |
Spain - Tercera RFEF: Group 4 | 01 мая | |||
FT | CD Basconia | 2 - 0 | Urduliz FT | |
FT | Pasaia KE | 2 - 1 | CD Padura | |
FT | Витория | 2 - 0 | Touring KE | |
FT | Леоя | 2 - 1 | Португалете | |
FT | Cultural De Durango | 3 - 0 | Беасайн | |
FT | Лагун Онак | 4 - 1 | CD San Ignacio | |
FT | Anorga KKE | 3 - 2 | CD Aurrera Ondarroa | |
FT | Deportivo Alaves C | 3 - 1 | CD Anaitasuna | |
FT | Деусто | 1 - 0 | CD Derio | |
Spain - Tercera RFEF: Group 5 | 01 мая | |||
FT | А.Е. Прат | 1 - 3 | Girona FC B | |
FT | Оспиталет | 4 - 0 | CF Montanesa | |
FT | CFJ Mollerussa | 2 - 2 | FC Vilafranca | |
FT | UE Rapitenca | 1 - 2 | UE Tona | |
FT | Олот | 3 - 1 | FC L Escala | |
FT | Бадалона | 3 - 0 | CF Pobla de Mafumet | |
FT | CP San Cristobal | 2 - 2 | Fundacio Esportiva Grama | |
FT | UE Castelldefels | 2 - 1 | CF Peralada | |
FT | Reus FC Reddis | 1 - 0 | UE Vilassar de Mar | |
Spain - Tercera RFEF: Group 6 | 01 мая | |||
FT | Patacona CF | 0 - 0 | Athletic Torrellano | |
FT | UD Castellonense | 1 - 0 | CF Villarreal C | |
FT | CF Gandia | 5 - 0 | CD Burriana | |
FT | CD Castellon B | 0 - 0 | CD Utiel | |
FT | CD Acero | 2 - 0 | Elche B | |
FT | CD Soneja | 3 - 2 | Атлетико Леванте УД | |
FT | CD Roda | 2 - 0 | Ontinyent | |
FT | FC J. Espanol de San Vicente | 0 - 0 | Atzeneta UE | |
FT | UD Rayo Ibense | 3 - 0 | Силья | |
Spain - Tercera RFEF: Group 7 | 01 мая | |||
FT | AD Parla | 1 - 1 | Алькоркон (Б) | |
FT | CD Galapagar | 3 - 3 | CD Mostoles URJC | |
FT | CUC Villalba | 3 - 1 | CF Pozuelo de Alarcon | |
FT | Trival Valderas Alcorcon | 1 - 1 | CDF Tres Cantos | |
FT | Colonia Moscardo | 3 - 2 | CD Canillas | |
FT | FC Villanueva Del Pardillo | 0 - 1 | Райо Вальекано Б | |
FT | Лас Розас | 2 - 1 | CD Paracuellos Antamira | |
FT | Алкала Херанес | 3 - 3 | AD Torrejon CF | |
FT | Леганес (Б) | 2 - 2 | Real Madrid C | |
Spain - Tercera RFEF: Group 8 | 01 мая | |||
FT | Atletico Tordesillas | 1 - 0 | Jupiter Leones | |
FT | CD Mirandes B | 0 - 0 | CD Laguna de Duero | |
FT | CDA Palencia | 4 - 1 | Бургос Промесас | |
FT | CD Becerril | 2 - 1 | CD Cristo Atletico | |
FT | UD Santa Marta | 0 - 3 | Real Avila CF | |
FT | CD Colegios Diocesanos | 0 - 1 | Саламанка | |
FT | Атлетико Астрога | 1 - 0 | SD Almazan | |
FT | CD Virgen Del Camino | 1 - 1 | Atletico Bembibre | |
FT | SD Ponferradina B | 1 - 2 | CD Villaralbo | |
Spain - Tercera RFEF: Group 9 | 01 мая | |||
FT | CD El Ejido 2012 | 2 - 1 | CF Motril | |
FT | UD Torre Del Mar | 1 - 0 | Atletico Mancha Real | |
FT | CD Rincon | 0 - 3 | CD Huetor Tajar | |
FT | Club Polideportivo Almeria | 4 - 1 | FC Malaga City | |
FT | Juventud Torremolinos CF | 0 - 0 | Торреперохиль | |
FT | Альмерия Б | 14 - 1 | Atletico Melilla CF | |
FT | UD Ciudad de Torredonjimeno | 1 - 1 | Реал Хаэн | |
FT | UD Maracena | 0 - 1 | CD Huetor Vega | |
FT | Arenas Armilla CD | 0 - 1 | Atletico Malagueno | |
Ukraine - 1st Division: Promotion Group | 03 мая | |||
13:00 | Агробизнес | ? - ? | Livyi Bereg | |
12:30 | Victoria Mykolaivka | ? - ? | Карпаты | |
Ukraine - 1st Division: Relegation Group | 03 мая | |||
12:00 | Металлург Запорожье | ? - ? | Металлист | |
13:30 | ФК Кремень Кременчуг | ? - ? | FC Podillya Khmelnytskyi |
Обновлено:03/05/2024 в 00:24:05
Чемпіонати України, Росії, Італії, Іспанії, Франції, Англії, національні кубки цих країн, звіти про провідні європейські змагання як на рівні збірних, так і на рівні товариських матчів, онлайн-результати про футбол сьогодні з Азії, Африки, Північної і Південної Америки, країн Океанії та Карибського басейну. Детальна статистика турнірів, відображення поточного та залишкового часу матчу. Онлайн-результати та лінія по футболу з країн СНД та змагань в рамках ФІФА, УЄФА та жіночої федерації футболу.
Наш сервіс так само корисний для любителів азартних ігор, вболівальників, які люблять робити ставки на спортивні події, зокрема, на футбол сьогодні в букмекерських конторах. За допомогою цієї інформаційно-новинної сторінки ви зможете відстежувати поточну ситуацію у вибраному вами матчі та оцінити свої шанси на успіх, проконсультувавшись з коментарями про останні матчі клубів чи збірних (яка також доступна) та оцінюючи рейтинг у вибраному чемпіонаті. Ця інформація буде надійним підспоріжним для любителів азартних ігор на гроші, оскільки ви зможете робити ставки, виходячи з отриманих знань на основі останніх результатів матчів і реальних подій, що відбуваються на футбольному полі в саме ці хвилини і миті, отже, в режимі онлайн. Це дозволить вам зберегти свої нерви в порядку та не витратити свій гаманець, поклавшися на неточні дані.
Приємного перегляду та слідкуйте за трансляціями з футболу в онлайн режимі через інтернет!
Created/Updated: 14.02.2024